Magyar Kupa Élő Eredmények

Manapság van vérpezsdítőbb esemény is, mint szerda kora délután futballmeccsre menni, mindenesetre a kispestiek úgy voltak vele, nem engedik elaltatni magukat, Supka Attila jóformán a legerősebb összeállításban küldte pályára csapatát a tatabányai albérletben játszó NB II-es Budaörs ellen. Az "erődemonstráció" azonban nem jött be, ugyanis a "hazaiak" szerezték meg a vezetést, mégpedig olyan góllal, amelyet képtelenség védeni. S nem azért, mert a labda védhetetlenül vágódott valamelyik felső sarokba, hanem Sajbán Miklós lövése a tizenhatoson belül helyezkedő csapattársa hátán irányt változtatva vánszorgott az ellenkező oldalon az alsóba (a bemondó is megzavarodott, Tányéros Ádámot mondta be gólszerzőnek – ő volt a legmesszebb a labdától a támadásnál... ). A másodosztályú csapat vérszemet kapott, Fejős Áron három perccel később egyedül vezethette a kispesti kapura a labdát, ám hogy az öt és feles vonalán lövés helyett miért próbálkozott a futsalos, talp alatti húzogatós csellel, nagy talány – a hajdan kispályás fociban is jó Bognár György vezetőedző a kispadnál fogta a fejét.

), Meissner (45. ), Vanecek (63. 00: Mosonmagyaróvári TE (NB III)–Paksi FC 0-4 G. : Kecskés (5. ), Böde (9. ), Báló (13. ), Könyves (24. 00: Lipót Pékség SE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II) 3-1 (hosszabbítás után, rendes játikidőben 1-1) G. : Varga T. (33. ), Zambo (102. ), Farkas Z. (105., öngól), ill. Koltai T. (7. 00: III. Kerületi TVE (NB III)–Vasas FC (NB II) 2-1 (hosszabbítás után, rendes játékidőben 1-1) G. : Balázs R. (15. ), Borvető (116. ) ill. Torghelle (22. - 11-esből) 15. 30: Szombathelyi Haladás (NB II)–Budafoki MTE (NB II) 2-1 G. : Kiss (83. ), Szalay (86. Romic (8. ) 18. 00: Dunaújváros (NB III)–BFC Siófok (NB II) 2-1 G. : Csendes (21. ), Horváth (58. Magasföldi (89. - 11-esből) 18. 00: ETO FC Győr (NB II)–Mezőkövesd 2-3 G. : Szánthó (33. ), Bagi (103. Eperjesi (10. ), Berecz (113. - 11-esből), Zivzivadze (117. ) 20. 00: Békéscsaba (NB II)–Ferencváros (Tv: M4 Sport) 2-0 G. : Tóth (39. ), Pantovic (94. ) További híreink, beszámolóink, reakcióink a Magyar Kupa-meccsekről erre a linkre kattintva érhető el.

Könnyedén találhatsz kiemelt videókat és híreket a legtöbb népszerű sport ligákból a világon. Élő U-TV oddsokat láthatsz a Sofascore Football élő eredmények szekció. Mi nem szolgálunk TV műsorral, ha szerednéd nézni ezt a meccset a TVben megtalálhatod néhány népszerű csatornán mint például: iTV, BBC, Al Jazeera Sports, Sky Sports, Gol Tv, Canal+, SportTV, Fox Soccer, Setanta, ESPN, stb. Több információ: Budapest Honvéd élő eredmények, sorsolása és eredményei MTK Budapest élő eredmények, sorsolása és eredményei A SofaScore livescore elérhető iPhone és iPad applikációként, Android applikációként a Google Play-en és Windows Phone applikációként. Megtalálhat minket minden webboltban, különböző nyelveken, "SofaScore" név alatt. Telepítse a SofaScore applikációt és kövesse élőben Budapest Honvéd MTK Budapest a mobilján!

2 NB I-es csapat kupameccs is elmarad - Használhatatlanok a pályák. FRISSÍTÉS 12. 17: AZ MTI JELENTÉSE A Vác-Újpest és az Ózd-Kaposvár mérkőzés mellett a Dorog-Debrecen találkozó is elmarad szerdán a labdarúgó Magyar Kupa 8. fordulójában. Az Újpest a Facebook-oldalán jelezte délelőtt, hogy a Vác elleni meccset, melyet Balassagyarmaton rendeztek volna, a pálya használhatatlansága miatt nem lehet lejátszani. Az ózdiak pedig szurkolói oldalukon írták meg, hogy elhalasztják a találkozót. Dorogon szintén a pálya alkalmatlansága miatt nem lesz mérkőzés.

• Magyar kupa élő eredmények o

A labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének első felvonásán szerdán a Budapest Honvéd David N'Gog duplájával fordított a tíz fővel záró és büntetőt rontó Budaörs vendégeként, míg a Puskás Akadémia 1–1-re végzett a Lipcsei Péter által irányított Soroksárral. MAGYAR KUPA NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS Puskás Akadémia–Soroksár (NB II) 1–1 (1–0) Gólszerző: Vega (40. ), ill. Orosz M. (75. ) A Puskás Akadémia a Danilovics – Osváth, Heris, Hadzsiev, Trajkovski – Urblík, Szakály P., Tamás N., Vega – Sós, Radó tizeneggyel nézett farkasszemet a Soroksárral. Busznyi szurkoló kísérte el az NB II-es Soroksár csapatát Felcsútra a Puskás Akadémia elleni Magyar Kupa-mérkőzésre, és azt látták, hogy Lipcsei Péter vezetőedző óvatos, biztonságra épülő taktikát választott. A végeredmény tükrében jó húzás volt inkább a szervezett védekezésre, mint a labdabirtoklásra épülő támadójátékra helyezni a hangsúlyt, persze a labdaszerzés utáni kontrajátékot sem adták fel a soroksáriak, hiszen három gyors játékos is szerepelt a kezdőben: a jobb oldalon Csernik Kornél, a balon Kundrák Norbert, a centerposzton pedig Orosz Márk küzdött.

98 cikk 1/10 oldal × Már 2 eszközön használja a szolgáltatást! Egy napon belül egyszerre maximum 2 eszközön használhatja a szolgáltatást. Használja a másik eszköz valamelyikét vagy térjen vissza holnap. feldolgozás... Sikeresen aktiválta a szolgáltatást! Önnek lehetősége van akár két eszközön egyidejűleg használni a szolgáltatást. Most ezen az eszközön megkezdheti a használatot. Kellemes olvasást kívánunk! Előfizetése még nem aktív Előfizetési szerződését már rögzítettük a rendszerünkben, de még nem kezdődött meg az előfizetési időszak. Kérjük térjen vissza: napján, hogy aktiválhassa digitális elérését. Köszönjük! Szerződése lejárt! Kérjük, keresse fel az ügyfélszolgálatot és hosszabítsa meg a szerződését! feldolgozás... Szerződése lezárva! Keresse fel az ügyfélszolgálatot és újítsa meg a szerződését. Beazonosítás sikeretelen! Ellenőrizze a megadott adatokat, mert így nem találtunk felhasználót a nyilvántartásban. feldolgozás...

Törlöm a fogadószelvényt Egyes kötésben a legalacsonyabb tét {{}} Ft! Egyes kötésben a legmagasabb tét {{}} Ft! Többes kötésben az egységnyi fogadás legalacsonyabb tétje {{}} Ft! Többes kötésben az egységnyi fogadás legmagasabb tétje {{}} Ft! Többes kötésben és kombinációban a legalacsonyabb tét {{}} Ft! A szelvény összes tétje nem lehet alacsonyabb mint {{}} Ft! Nem fogadható kimenetel található a fogadószelvényen!

Közvetítésünk percenként, automatikusan frissül! A mai napon eldől, kik jutnak a legjobb 16 csapat közé a Magyar Kupában. Ez a forduló még egy meccses, az alacsonyabb osztályban szereplő csapat játszik hazai pályán. Amennyiben azonos osztályúak az ellenfelek, akkor a sorsolásnál a hamarabban kihúzott csapat a pályaválasztó. Ha a rendes játékidő döntetlennel végződik, akkor kétszer 15 perc hosszabbítás következik, majd ha itt sem születik döntés, akkor tizenegyesekkel dől el a továbbjutás sorsa. Kedden az MTK hosszabbítás után 1-0-ra verte a Diósgyőrt, a MOL Fehérvár szintén hosszabbítás után nyert 1-0-ra, méghozzá a Szeged-Csanád Grosics Akadémia otthonában. Párosítások: 12. 00: Monor (NB III)–Budapest Honvéd 1-3 G. : Barthel (85. ), ill. Moutari (22. ), Lanzafame (52. ), Vadócz (69. ) 12. 00: Pécsi MFC (NB III)–Kisvárda 1-0 G. : Tihanyi (65. 00: Szarvasi FC 1905 (Békés megyei I. )–ZTE FC 0-2 G. : Szépe (16. ), Ikoba (43. 00: Dabas-Gyón FC (NB III)–Puskás Akadémia 0-3 G. : van Nieff (18.

A legtöbb NB I-es csapathoz hasonlóan a Fradinak sem volt könnyű dolga ma a Magyar Kupában. Bár a zöld-fehérek Djuricin góljával vezetést szereztek a Puskás Akadémia ellen az első félidőben, a második játékrészben Tischler egyenlített. Ezen a találkozón is jöhetett a hosszabbítás, ami ezúttal döntött is: a Busai által kiharcolt tizenegyest Gera értékesítette. Ezzel a találattal pedig a Fradi végül továbbjutott. Gólnélküli első félidőt hozott a Kozármisleny-Újpest mérkőzés a Magyar Kupa legjobb 32 csapata között. A második játékrész elején azonban egyből támadóbb lett a mérkőzés: előbb Diarra beívelése és Perovic fejese után megszerezte a vezetést az Újpest, majd Városi találatával egyenlített az NB II-es Kozármisleny. A rendes játékidő alatt nem is született több gól, és a hosszabbításban sem, így a büntetőrúgások döntötték el a továbbjutást. A tizenegyesrúgásokat pedig a hibátlan lila-fehérek nyerték, a hazaiak részéről éppen a gólszerző Városi rontott. A legnagyobb meglepetés a Videoton meccsén született: a Budafok 2-1-re legyőzte a fehérváriakat.